Domov Organi občine Strokovni sveti Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu

Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu

Člani (mandat 2020 - 2024)
  • Predsednik, Franc Kozel
  • Član, Janez Rožmarin
  • Član, Marjan Kolarič
  • Član, Luka Žižek
  • Član, Robert Brglez
  • Članica, Mateja Simonič
  • Članica, Vesna Sodec Grula
  • Člani, Peter Bezjak
  • Član, Boštjan Šeruga
  • Član, Robert Brkić
  • Član, Janez Strelec
  • Član, Marjan Pšajd
  • Član, Peter Mladen Mesarič

Mandatno obdobje 2014 do 2018

25.08.2016 ob 13.00
28.09.2016 ob 13.00
09.11.2016 ob 13.00
05.12.2016 ob 12.00
22.02.2017 ob 12.00
22.03.2017 ob 13.00
26.04.2017 ob 13.00
15.06.2017 ob 13.00
28.08.2017 ob 13.00
14.09.2017 ob 13.00
14.11.2017 ob 13.00